Dzisiaj jest: 14.6.2021, imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Ogłoszenie:

TRANSPORT ZWIERZĄT PSY KOTY RZESZÓW

dodano: 2020.11.25 ważne do: 2021.11.20 wyświetleń: 32
Szczegóły ogłoszenia:
TRANSPORT INDYWIDUALNY PRZEWÓZ ZWIERZĄT DOMOWYCH PIESKI I KOTKI !
RZESZÓW CAŁA POLSKA I ODWROTNIE ZAUFAJ PROFESJONALISTOM !

Kierowca konwojent z licencją na przewóz zwierząt + opiekun.
Szanowni Państwo Firma nasza z miłości do zwierząt dostosowała swoją ofertę do właścicieli czworonogów towarzyszących, którzy pragną przetransportować swoich pupili. Oferujemy i profesjonalny transport Expresowy od DRZWI DO DRZWI na terenie całej Polski. Bezpieczeństwo zwierząt to dla nas priorytet. Transport jest indywidualny a nie masowy, żeby się nie męczyły i ciaśniły lub dostały jakieś choroby, albo jak to ostatnio się słyszy ze piesek zaginął i nie dojechał do nowego właściciela do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i nie zabieramy innych zwierząt po drodze i obsługuje go doświadczony kierowca po kursie z licencją na przewóz zwierząt konwojenta + opiekun. W czasie podróży opiekun nadzoruje zwierzę, podaje wodę oraz zarządza czas na potrzeby fizjologiczne lub rozprostowanie łap . Jesteśmy profesjonalistami i kochamy to, co robimy. Zwierzę to członek rodziny i powinien podróżować wygodnie i bezpiecznie. Przewóz zwierząt to nasza pasja.

Samochód i kontenerki są dezynfekowane po każdym transporcie, aby zapewnić Twojemu zwierzakowi jak największe bezpieczeństwo. Samochód osobowy z klimatyzacją Renault Grand, atestowane kontenerki (dł.0,80cm, szer.0,60cm wys.0,60cm) oraz mniejsze, oraz pasy i uchwyty do mocowania.

UWAGA! Cena ustalana indywidualnie i podawane netto w zależności od długości trasy liczone od wyjazdu z RZESZOWA – miejsce docelowe – powrót do RZESZOWA. Spisujemy umowę PISEMNĄ i pobieramy zaliczkę każdy ma pewność ze do usługi dojdzie.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty !!!
+48 505 468 267, lub 507 648 461

Wejdź na nasz fanpage
https://www.facebook.com/tupajtransportzwierzat/

Sprawdź opinie o nas w internecie !!!!!
https://transport-zwierzat-towarzyszacych-rzeszow.business.site/?m=true

 
Kontakt
Tupaj Usługi Przewozowe
ul. Korczaka, 35-114 Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane