Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Ogłoszenie:

Pan Martin z Berlina czeka na opiekunkę

0 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce pracy: północne Niemcy

Obowiązki:
Wsparcie opiekunki, która poza opieką pielęgnacyjną oraz pomocą w codziennych czynnościach pomoże w podstawowych pracach domowych: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów oraz będzie towarzyszyć podczas spacerów.

Wymagania:
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi
Mile widziane referencje
Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
Legalne i bezpieczne zatrudnienie
Opłacanie składek ZUS
Atrakcyjne wynagrodzenie do 1.200 euro netto/ mies., (uzależnione od znajomości j. niemieckiego i kwalifikacji kandydata)
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
Wsparcie koordynatora w Niemczech

Znasz język niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
Wyślij zgłoszenie już DZIŚ! http://www.opiekunki.interkadra.pl/zgloszenie-formularz-opiekunki/

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących m.in. usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych mieszkających w Niemczech. Renomowana Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmuje swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.
Kontakt
InterKadra
Iława, woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)